rolex datejust 126300 stalowoszary unisex 41 mm automatyczny zegarek

O firmie - Mega-Therm Lublin

O firmie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze usługi w zakresie nowoczesnego ciepłownictwa, realizacji kotłowni gazowych i olejowych, instalacji c.o., c.t., wod-kan, wentylacji, klimatyzacji.

Firma rozpoczęła działalność w lipcu 1993 roku i od blisko 25 lat sferą naszych działań są przede wszystkim usługi w zakresie nowoczesnego ciepłownictwa, automatyki i klimatyzacji. Przeważającą część naszych klientów stanowią instytucje oraz znane i cenione w świecie przedsiębiorstwa, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Podczas naszej wieloletniej obecności na rynku zrealizowaliśmy wiele projektów, których wykonanie wymagało zaangażowania najlepszych fachowców oraz zastosowania najnowszych technologii. Systemy grzewcze wykonane przez naszą firmę pracują między innymi dla instytucji i urzędów państwowych jak również dla wielu spółdzielni mieszkaniowych, szkół, oraz wielkogabarytowych obiektów handlowych, a więc wszędzie tam, gdzie ważna była wiarygodność wykonawcy, doświadczenie w tego typu zadaniach oraz terminowość i estetyka wykonania.

W celu uzyskania jak najwyższej jakości oferowanych usług firma stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników w zakresie serwisu jak i poprawnego stosowania urządzeń. Dewizą firmy jest oferowanie usług o jak najwyższym standardzie, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z liderami techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji oferującymi urządzenia wysokiej jakości.

Większość prac wykonujemy samodzielnie, nie korzystając z podwykonawców, z rozruchem i regulacją automatyki włącznie. Umożliwia nam to nasze zaplecze techniczne i potencjał ludzki, jakim dysponujemy.

Kadrę naszej firmy stanowią inżynierowie sanitarni i automatycy gwarantujący kompetencję i najwyższą jakość usług. Zaplecze techniczne naszej firmy stanowi wyposażenie warsztatów oraz środki transportu, które w pełni zaspokajają nasze potrzeby.

Firma posiada własne warsztaty, magazyny oraz budynek biurowy w Lublinie, przy ul. Lucyny Herc 10.